Triduum Paschalne w odprawiać się będzie według następującego porządku:

Msza Wieczerzy Pańskiej – Wielki Czwartek, 29.III – pamiątka ustanowienia Najświętszego Sakramentu i Kapłaństwa. Liturgia o godz. 18.00. Po Mszy przeniesienie Najśw. Sakramentu do ciemnicy. Możliwość adoracji.

Liturgia Męki Pańskiej – Wielki Piątek, 30.III – o. godz.18.00 Liturgia Męki Pańskiej i przeniesienie Najśw. Sakramentu do Grobu Pańskiego. Rozpoczęcie nowenny do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na utrzymanie kościołów w Ziemi Świętej. Adoracja wielkopiątkowa do godz. 22.00.

Wielka Sobota – 31. III – święcenie pokarmów w kościele przez cały czas od godz. 8.00 do 17.00, zaś w wyznaczonych domach od godz. 9.00. Prosimy o zgłoszenie adresów. Wigilia Paschalna – o godz. 19.00 Najbardziej uroczysta Liturgia spośród sprawowanych w całym roku, Msza Wigilii Paschalnej z poświęceniem ognia, wody i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i Komunią św. – prosimy wszystkich o przyniesienie świec. Adoracja do 22.00.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 1.IV – procesja rezurekcyjna o godz. 6.00 i Msza św. Zmartwychwstania Pańskiego. W tym dniu nie ma mszy o 8.00 i nie będziemy też spowiadać. Natomiast spowiadamy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.