Niedziela, 21 października 2018 r.
8.00 + Piotra, Bronisławę Witczak, Michała, Michalinę Jaworskich, Stanisława Szychowskiego
8.00 + Jana, Kazimierę, Eugenię Wojciechowskich, Władysława, Janinę, Adama Gabara
10.00 + Zdzisława i cr Lolo, Jędrzejczyków, Plichtów; Mirosława Łęgockiego i Zbigniewa Bieńczaka
10.00 – Dzięk. – błagalna w 1 r. ślubu Anny i Michała Zalewskich
10.00 + Jarosława Kotynia – od rodzeństwa
11.30 – Dzięk. – błagalna w 50 r. ślubu Wandy i Kazimierza Pudlarz
11.30 + Wiesława Kifer w 3 r., Jana, Mariannę Sadurów
11.30 + Zofia, Ryszard,  Zofia, Władysław, Wanda, Władysława, Zygmunt Rokuszewscy, Helena, Józef Rogosz
17.00 + Marian Bernat, Marianna, Piotr Guz, Krystyna Gaweł
17.00 + Bronisławę Szewczyk – greg. 7
Poniedziałek, 22 października 2018 r.
16.30 + Mariusza Szczepaniaka – – od uczestników pogrzebu
16.30 + Jarosława Misiarczyka – od kuzynki Krystyny z rodziną
16.30 + Jerzego, Czesława Zielińskich, Franciszkę, Franciszka, Tadeusza i Wojciecha Kowalskich
17.30 + Bronisławę Szewczyk – greg. 8
17.30 + Krystynę, Juliana Kawka, Roberta Sarzyńskiego
17.30 + Zdzisława Druszcz, Helenę, Czesława, Dariusza, Józefa, Stefana Lewandowskich
Wtorek, 23 października 2018 r.
16.30 + Arkadiusza Płoszka
16.30 + Mirosława Susika – od rodz. Stajewskich
16.30 + Annę Czarneską w 14 r., + cr. Niemirskich i Zmysłowskich
17.30 + Smarka Szura – od uczesz. pogrzebu
17.30 + Romana Golczyka – od sąsiadów
17.30 + Bronisławę Szewczyk – greg. 9
Środa, 24 października 2018 r.
16.30 + Janusza Rurak, Reginę, Kazimierza Giżyńskich
16.30 + Piotra Burcharda – od pracowników
16.30 + Janinę Pawlikowską – od bratanka Pawła z Sieradza
17.30 + Bronisławę Szewczyk – greg. 10
17.30 + Lucynę Kopa – od przyjaciółki Urszuli
17.30 + Klusek…………..
Czwartek, 25 października 2018 r.
16.30 + Janinę Konieczną – od wnuczki Agnieszki z rodziną
16.30 + Mariana, Andrzeja i Stanisławę Cackowskich, Stefanię, Jadwigę, Katarzynę Popek
17.30 + Bronisławę Szewczyk – greg. 11
17.30 + Jadwigę Domińską w 3 r., Antoninę, Stanisława Darmos, Janinę, Antoniego Samiec
Piątek, 26 października 2018 r.
16.30 + Edwarda Ciupińskiego – od brata Andrzeja z rodziną
16.30 + Józefę Dobrowolską, Józefa i Stanisławę Kindler, Andrzeja Szaratę
16.30 + Helenę, Tadeusza Kaniewskich, Janinę Florczak
17.30 + Bronisławę Szewczyk – greg. 12
17.30 + Irenę, Bolesława Sztrom, Jadwigę, Józefa Stępczyńskich, Mariana Sztrom
17.30 + Zbigniewa w 10 r., Walentego i Mariannę, Wiesława, Andrzeja Bińczak
Sobota, 27 października 2018 r.
16.30 + Eugeniusza, Natalię i Józefa Jagiełłów
16.30 – O błogosławieństwo dla o. Tadeusza Rydzyka i RM
16.30 + Fabiana, Jana, Jadwigę, Annę, Pawła Kopczyńskich, Martę Gładzik